Anasayfa  /  Kurumsal  /  Kalite Politikamız

Kalite Politikamız Sayfasına Ait Görsel Resim!

KALİTE POLİTİKAMIZ

AMAÇ;

Şirketimizde tüm çalışanlar tarafından anlaşılabilir bir kalite politikası belirlemek.

KAPSAM;

Şirketimizin sunduğu tüm hizmet ve ürünler için geçerlidir.

SORUMLULUK;

Kalite Politikasının hazırlanmasından şirketimizin üst yönetimi sorumludur. Belirlenen kalite politikası doğrultusunda çalışmak herkesin görevidir.

KALİTE POLİTİKASI PROSESİ;

Şirketimizde üst yönetim tarafından şirketimizin kalite politikasının belirlenmesi sırasında aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

İşletmemizin geleceğe yönelik vizyonları hazırlanmakta. Vizyonda işletmelerimizin gelecekte ulaşacağı durum belirtilmektedir. İşletmemizin vizyonu, düzenlenen toplantılarda personele iletilmiş olup herkes tarafından anlaşılmıştır.

Şirketimizin pazar, müşteri ve çalışan ilişkilerini kapsayan yazılı bir misyonu vardır. Her departmanın politika ve stratejileri işletmenin politika ve stratejisine uyumlu olarak geliştirilmektedir.

Kalite politikasını belirlerken, müşteri gereksinimlerini yansıtacak ölçülebilir hedefler belirlenmektedir.

İşletme çalışanlarının, kalite, müşteri tatmini, ekip çalışması ve işletme ahlakı ile ilgili sorumluluklarını vurgulayan değerler, üst yönetim tarafından belirlenmekte ve yazılı talimatlar haline getirilmektedir.

İşletmemizde kalite, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmet sunulması, üst yönetim tarafından belirlenen standartlara uyum sağlayarak kalite seviyesinin geliştirilmesi, işletmemizin vazgeçilmez politikasıdır.

OFSETSAN'IN KALİTE POLİTİKASI;

Çalışanlar arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek, korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı oluşturacağımız.

Konukların memnuniyeti, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vereceğimiz.

Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşacağımız.

Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edineceğimiz.

Sözlerimizin arkasında olacağımıza, asgari hata ile görevlerimizi yerine getireceğimize, yeniliklere açık olacağımıza ve şirketimizde oluşturulan kalite güvence sisteminin devamını sağlayacağımızdır.