Anasayfa  /  Kurumsal  /  Hakkımızda

Hakkımızda Sayfasına Ait Görsel Resim!

HAKKIMIZDA

OFSETSAN, çağımızın en önemli ihtiyaçlarından olan ambalaj sektöründe hizmet vermek üzere 2011 yılında kurulmuş olup, müşterilerin ihtiyaçlarını, en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi, son teknolojik gelişmeler ışığında, piyasa değerine göre en iyi sonuçların alınabileceği ambalaj üretim hizmetlerini maksimum verimliliği esas alarak gerçekleştirmektedir.

OFSETSAN ürün ve hizmet yelpazesinde mevcut olarak, "Karton Kutular, Oluklu Kutular, Sıvama Kutular, Karton Çantalar, Kağıt Poşetler, Kraft Poşetler, Optik Poşetleri, Pide Kutuları, Baklava Kutuları, Pasta Kutuları, Lahmacun Kutuları, Pizza Kutuları, Mukavva Kutular, Ürün Kutuları ve Endüstriyel Kutular" bulunmaktadır.

OFSETSAN, sektörde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları kapsamında müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilecek, ekonomik, şık ve kaliteli ürünler hazırlayarak varolan ürün ve hizmet yelpazesini daha ileriye taşıma gayreti içerisindedir.

OFSETSAN, sağlam temeller üzerine kurulmuş bir şirket olarak, kısa sürede hızlı ve başarılı bir mesafe katetmiştir. OFSETSAN, ürünlerini Avrupa, Amerika, Orta Asya, Afrika ve Uzak Doğu ülkelerinde de aktif olarak pazarlayarak uluslararası müşteri ağına sahiptir.

Kalite ve güvenilirlik prensiplerinden vazgeçmeden büyümeyi hedefleyen OFSETSAN, sektöründe öncü bir kuruluş olarak müşterilerine istedikleri kalite ve hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sağlamak vizyonuyla sektörde memnun müşteri kapasitesini artırarak var olmaya devam etmektedir.